Vyhledávání

Uživatel

Objednávky - Obchodní podmínky - ORDER

Objednávky přijímáme po celý rok. Objednávat lze e-mailem, poštou nebo telefonicky na čísle 605 574 454, a to výhradně v odpoledních hodinách od 15,00 do 18,00, včetně víkendů. Přijímáme objednávky také prostřednictvím SMS.

Objednávky prostřednictvím e-mailu automaticky potvrzujeme s udáním čísla objednávky.

V objednávce prosím uvádějte přesnou dodací adresu včetně poštovního směrovacího čísla a kontaktní mobilní telefon pro zaslání aviza SMS ohledně dodání zásilky s rostlinami. Ceny rostlin obsahují DPH. Rostliny odesíláme zpravidla na dobírku prostřednictvím balíku do ruky, který dojde do druhého dne od podání. Cena poštovného za balík do ruky na dobírku podle tarifů České pošty činí 170,- Kč za váhu do 2 kg, 175,- Kč za váhu balíku do 5 kg, nad 5 kg - 190,- Kč. Balné je ve výši 50,- Kč za jednu zásilku, bez ohledu na množství odesílaných rostlin.

Objednávky se vyřizují postupně v pořadí, jak docházejí. Většina rostlin jsou sbírkové exempláře, které se nepěstují na sklad, proto prosíme o trpělivost s dodávkou. Máte-li potvrzenou objednávku, nezapomněli jsme na Vás, množení některých exemplářů je časově velmi náročné a může se sejít několik zájemců o stejnou rostlinu. Pokud není celá objednávka vyřízena a není zrušena, převádíme ji automaticky na další dodací období. V každém případě před odesláním zásilku pokaždé avizujeme, aby rostliny nezůstaly viset na poště a nedošlo tak k jejich poškození. Naším zájmem je dodávat rostliny v co nejkvalitnějším stavu, proto je prosím nenechávejte více dní ležet zabalené na poště. Pokud si zákazník do 3 dnů ode dne oznámení nevyzvedne zásilku, automaticky se nám vrací zpět. Vzniklou škodu pak účtujeme k náhradě. V případě odstoupení od smlouvy nebo reklamace postupuje se podle platných zákonných ustanovení a předpisů obsažených v aktuálním znění Občanského zákoníku. Rostliny se vrací na adresu: ZAHRADA-DAFRAL Dukelská 962 CHOMUTOV 43001.

Všem našim zákazníkům děkujeme za přízeň a přejeme jim mnoho úspěchů v pěstování rostlin a příjemný život s rostlinami.

Zásilky na Slovensko realizujeme oproti platbě na účet předem. Jakmile jsou objednané rostliny dopěstované, objednávka je zkompletována a rostliny jsou přichystané k dodání, avizujeme zásilku a po jejím zaplacení následné pondělí odesíláme na Slovensko jako obchodní balík, který dojde nejpozději do tří dnů ode dne podání. Dle tarifů České pošty je cena poštovného za obchodní balík na Slovensko do 2 kg - 320,- Kč, do 5 kg - 340,- Kč a do 8 kg - 350 Kč.

Orders are accepted throughout the year. Order plants can e-mail. Order will e-mail confirmation. When ordering, please state the exact delivery address. Price of postage in the country can be found below. Orders are executed in the order they come. Most plants are collection specimens that are grown in advance at the warehouse, but the customer. Once the order is completed and the plants are ready for shipment, we will give you a report on payments on account and the payment of subsequent plants shipped Monday. The package comes in three days.

All our customers Thanks for reading and good luck in growing plants.

PRICE OF POSTAGE: